O nas

dr n. med. Aleksandra Maksymiuk
stomatolog, periodontolog, lekarz medycyny estetycznej

Po ukończeniu studiów w 2008r. rozpoczęła pracę w Poradni Periodontologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, gdzie uzyskała stopień doktora w dziedzinie periodontologii i zajmuje się działalnością dydaktyczno-naukową. Od 2012r. pracuje w Szpitalu Klinicznym nr 1 w Lublinie na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i specjalizuje się w tej dziedzinie. Stale powiększa swoje kompetencje. Do swojej pracy podchodzi z dużym zaangażowaniem, ucząc się na kursach krajowych i zagranicznych doskonali swoją wiedzę teoretyczną jak i praktyczną.

Główne zainteresowania dotyczą leczenia chorób przyzębia („paradontozy”) z wykorzystaniem technik chirurgii plastycznej i metod regeneracyjnych. Swoim pacjentom oferuje również leczenie patologii błony śluzowej, leczenie chirurgiczne, zachowawcze i endodontyczne.

Od kilku lat z powodzeniem zajmuje się medycyną estetyczną, stale zdobywa doświadczenie i podnosi swoje kompetencje. Dysponując bogatą wiedzą zapewnia swoim pacjentom nie tylko piękny uśmiech, ale również młody wygląd. Ze względu na duża dynamikę rozwoju tej dziedziny medycyny, regularnie uczestniczy w specjalistycznych konferencjach i warsztatach dotyczących nowoczesnych metod i preparatów stosowanych w medycynie estetycznej.

Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Przyjmuje pacjentów w języku polskim i angielskim.

lek. med. Eugeniusz Maksymiuk
specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Zajmuje się leczeniem ortopedycznym oraz urazów narządu ruchu dzieci i dorosłych, zarówno zachowawczym jak i operacyjnym. Stosuje blokady obwodowe, dostawowe iniekcje leków. Wykonuje badanie USG narządu ruchu u dorosłych i dzieci, a także stawów biodrowych u niemowląt.

Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii. Uczestnik licznych konferencji w kraju i za granicą.

Godziny przyjęć: piątek 16:00-19:00

lek. med. Jacek Maksymiuk
specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Zajmuje się leczeniem ortopedycznym oraz urazów narządu ruchu dorosłych.

Godziny przyjęć: wtorek 16:00-19:00

Lek. Dent. Filip Wrzesień
Stomatolog

Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Na codzień zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą z endodoncją, w powiększeniu. Stale podnosi swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie. Cechuje go komunikatywność, zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego przypadku. Prywatnie fan pływania, motoryzacji i dobrego jedzenia.

Agnieszka Zalecka
Dyplomowana asystentka stomatologiczna

W gabinecie Maks Med odpowiada za organizację pracy oraz za to żeby każda wizyta była odpowiednio zaplanowana. Przypomina pacjentom o wyznaczonych terminach zabiegów. Zawsze uśmiechnięta, stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom pacjenta. W gabinecie Maks Med nadzoruje pracę gabinetów od strony asysty, dba o zaopatrzenie, czynnie asystuje przy wszystkich specjalizacjach.