Medycyna Estetyczna:

Likwidacja zmarszczek - Botox
Wypełnianie zmarszczek - Kwas hialuronowy
Modelowanie i poprawa owalu twarzy
Powiększanie, modelowanie ust
Mezoterapia skóry twarzy i szyi
Leczenie łysienia
Odmładzanie dłoni
Likwidacja uśmiechu dziąsłowego - "gummy smile"
Leczenie nadpotliwości - Botox
Osocze bogatopłytkowe - PRP
Neurochirurgiczny lifting - nici Silhouette Soft
Neurochirurgiczny lifting - nici PDO


Modelowanie i poprawa owalu twarzyModelowanie konturów twarzy czyli wolumetria twarzy, pozwala skorygować lub przywrócić właściwy kształt twarzy. Zabiegi wolumetrii mają za zadanie podnieść i ukształtować owal twarzy, powiększyć wypukłość policzków, uwydatnić okolicę jarzmową, wypełnić bruzdy nosowo – wargowe, zmniejszyć tzw. "chomiki" i poprawić jakość i gęstość skóry.

W celu wykonania wolumetrii twarzy wprowadza się wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego, który uzupełnia utraconą objętość tkanek miękkich w miejscach, gdzie jest to najbardziej widoczne. W znieczuleniu miejscowym, lekarz wykonuje iniekcję za pomocą igły lub kaniuli. Efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu, uzyskujemy jednolity, a przede wszystkim naturalny rezultat w postaci młodzieńczego wyglądu twarzy. Zastosowany kwas hialuronowy oprócz tego, że wypełnia zapadniętą okolicę, bruzdę czy zmarszczkę, to również przywraca odpowiedni poziom nawilżenia skóry.
W zależności od rodzaju użytego preparatu i predyspozycji osobniczych pacjenta, efekty utrzymują się do 12-18 miesięcy.

Preparaty stosowane do wolumetrii w Gabinecie Maks Med to produkty o dużej elastyczności, umożliwiające swobodne modelowanie skóry jak np.:
  • Teosyal Ultimate
  • Juvederm Voluma
  • Restylane Perlane
  • Princess Volume