O nas

dr n. med. Aleksandra Maksymiuk
stomatolog, periodontolog, lekarz medycyny estetycznej

Po ukończeniu studiów w 2008r. rozpoczęła pracę w Poradni Periodontologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, gdzie uzyskała stopień doktora w dziedzinie periodontologii i zajmuje się działalnością dydaktyczno-naukową. Od 2012r. pracuje w Szpitalu Klinicznym nr 1 w Lublinie na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i specjalizuje się w tej dziedzinie. Stale powiększa swoje kompetencje. Do swojej pracy podchodzi z dużym zaangażowaniem, ucząc się na kursach krajowych i zagranicznych doskonali swoją wiedzę teoretyczną jak i praktyczną.

Główne zainteresowania dotyczą leczenia chorób przyzębia („paradontozy”) z wykorzystaniem technik chirurgii plastycznej i metod regeneracyjnych. Swoim pacjentom oferuje również leczenie patologii błony śluzowej, leczenie chirurgiczne, zachowawcze i endodontyczne.

Od kilku lat z powodzeniem zajmuje się medycyną estetyczną, stale zdobywa doświadczenie i podnosi swoje kompetencje. Dysponując bogatą wiedzą zapewnia swoim pacjentom nie tylko piękny uśmiech, ale również młody wygląd. Ze względu na duża dynamikę rozwoju tej dziedziny medycyny, regularnie uczestniczy w specjalistycznych konferencjach i warsztatach dotyczących nowoczesnych metod i preparatów stosowanych w medycynie estetycznej.

Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Przyjmuje pacjentów w języku polskim i angielskim.

lek. med. Eugeniusz Maksymiuk
specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Zajmuje się leczeniem ortopedycznym oraz urazów narządu ruchu dzieci i dorosłych, zarówno zachowawczym jak i operacyjnym. Stosuje blokady obwodowe, dostawowe iniekcje leków. Wykonuje badanie USG narządu ruchu u dorosłych i dzieci, a także stawów biodrowych u niemowląt.

Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii. Uczestnik licznych konferencji w kraju i za granicą.

Godziny przyjęć: piątek 16:00-19:00

lek. med. Jacek Maksymiuk
specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Zajmuje się leczeniem ortopedycznym oraz urazów narządu ruchu dorosłych.

Godziny przyjęć: wtorek 16:00-19:00

lek. stom. Kamila Robakowska
stomatolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie.
Obecnie asystent w Katedrze i Zakładzie Protetyki Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Jej główne pole zainteresowań to stomatologia zachowawcza z endodoncjš, stomatologia estetyczna oraz protetyka.

Przyjemność sprawia jej leczenie małych pacjentów i w tym kierunku się kształci, aktualnie jest w trakcie specjalizacji ze stomatologii dziecięcej w Stomatologicznym Centrum Klinicznym w Lublinie.

Bierze także udział w kursach i konferencjach poświęconych protetyce stomatologicznej, która również stanowi szczególne pole jej zainteresowań.

Regularnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Włada językiem angielskim.

lek. stom. Karolina Polak-Kowalska
stomatolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie z 2011 roku. Staż podyplomowy ukończyła w 2012 roku w Mazowieckim Centrum Stomatologiii w Warszawie. Obecnie jest pracownikiem Stomatologicznego Centrum Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie gdzie w Poradni Stomatologii Wieku Rozwojowego odbywa specjalizację.
W gabinecie Maks Med w głównej mierze zajmuje się specjalistycznym leczeniem kanałowym z użyciem mikroskopu oraz stomatologią zachowawczą i estetyczną.

W swojej pracy stosuje metody minimalnie inwazyjne dla tkanek pacjenta, a także przywiązuje dużą uwagę do tego by leczenie przebiegało bezboleśnie i komfortowo.Dążąc do zapewnienia Pacjentom jak najwyższego poziomu leczenia, stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach z zakresu endodoncji mikroskopowej, stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej oraz pedodoncji.
Jej atutem jest spełnianie indywidualnych oczekiwań pacjentów.
Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej.

Motto: Kompleksowe leczenie drogą do przywrócenia zdrowia jamy ustnej, a profilaktyka sposobem do jego utrzymania

Justyna Prasoł-Wójcik
stomatolog

Ukończyła kierunek lekarsko dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie w 2008 roku. Od tego czasu nieustannie podnosi swoją wiedzę i umiejętności na licznych konferencjach, sympozjach, seminariach i warsztatach. W codziennej praktyce zajmuje się stomatologią estetyczną, leczeniem kanałowym pod mikroskopem oraz leczeniem protetycznym i protetyczno-implantologicznym.
Prywatnie spokojna, pełna empatii oraz zaangażowania, zawsze uśmiechnięta.

Karolina Jaholkowska
stomatolog

Ukończyła kierunek lekarsko dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie w 2015r.
Zajmuje się między innymi leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci. Interesują ją również zabiegi z zakresu endodoncji, stomatologii estetycznej, protetyki oraz profilaktyki stomatologicznej.
Doktor Karolina bardzo lubi przyjmować dzieci.
Pełna entuzjazmu i cierpliwości, każdego pacjenta przyjmuje z największą dbałością o jego dobre samopoczucie i komfort.

Agnieszka Jakowiecka

W gabinecie Maks Med odpowiada za organizację pracy oraz za to żeby każda wizyta była odpowiednio zaplanowana. Przypomina pacjentom o wyznaczonych terminach zabiegów. Zawsze uśmiechnięta, stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom pacjenta. W gabinecie Maks Med nadzoruje pracę gabinetów od strony asysty, dba o zaopatrzenie, czynnie asystuje przy wszystkich specjalizacjach.

Urszula Terlecka
asystentka/recepcjonistka

W gabinecie dba przede wszystkim o to, aby pacjent był zadowolony z każdej wizyty. Asystuje przy zabiegach, przygotowuje sprzęt i narzędzia oraz organizuje pracę rejestracji. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu profilaktyki i higieny stomatologicznej.