Medycyna Estetyczna:

Likwidacja zmarszczek - Botox
Wypełnianie zmarszczek - Kwas hialuronowy
Modelowanie i poprawa owalu twarzy
Powiększanie, modelowanie ust
Mezoterapia skóry twarzy i szyi
Leczenie łysienia
Odmładzanie dłoni
Likwidacja uśmiechu dziąsłowego - "gummy smile"
Leczenie nadpotliwości - Botox
Osocze bogatopłytkowe - PRP
Neurochirurgiczny lifting - nici Silhouette Soft
Neurochirurgiczny lifting - nici PDO


Wypełnianie zmarszczek - Kwas hialuronowyKwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem skóry, którego ilość z wiekiem zmniejsza się. Kiedy skóra jest odwodniona, traci swoją sprężystość i jest podatna na powstawanie zmarszczek. Dzieje się tak już po 25 roku życia, kiedy w naszym organizmie maleje ilość kwasu hialuronowego. Polisacharyd ten odpowiedzialny jest przede wszystkim za wiązanie wody, dzięki czemu dochodzi do prawidłowego nawodnienia tkanek, ale działa on również jako naturalna ochrona warstwy rogowej naskórka. Silnie wiążąc wodę, wypełnia objętość tkanek skóry przez co unosi jej powierzchnię i na nowo nadaje jej jędrność i efekt wygładzenia.

 
   Bruzdy nosowo - wargowe i uniesienie kącików ust

Zabiegi wygładzania kwasem hialuronowym są bardzo skuteczne, dają natychmiastowe efekty estetyczne. Polegają one na wstrzyknięciu preparatu w odpowiednim rejonie i na właściwej dla niego głębokości.
Zastosowanie kwasu hialuronowego:
  • wypełnienie i modelowanie bruzd nosowo-wargowych
  • nadanie objętości policzkom, modelowanie wolumetryczne policzków
  • korekta i kształtowanie nosa
  • powiększanie i modelowanie ust, korekta kształtu ust
  • korekta opadających kącików ust
  • wypełnienie zmarszczek okolicy oka
  • wypełnienie zmarszczek pomiędzy brwiami
  • wypełnienie zmarszczek wokół ust

 
  Bruzdy nosowo - wargowe

Czas trwania zabiegu to zwykle 30-60min. Poprzedzony on jest znieczuleniem miejscowym specjalnym kremem lub tzw. znieczuleniem "stomatologicznym". Preparat kwasu hialuronowego wstrzykuje się bardzo cienką igłą lub kaniulą. Zabieg nie powoduje wyłączenia pacjenta z normalnego, codziennego życia, ale bezpośrednio po zabiegu może dojść do miejscowego obrzęku i zaczerwienienia lub powstania zasinień czy krwiaków.

 
  Bruzdy nosowo - wargowe i uniesienie kącików ust


Efekt zależy od wieku pacjenta i głębokości zmarszczek. Utrzymuje się w zależności od cech osobowych od 6 miesięcy do ponad roku. Po tym czasie kwas hialuronowy ulega naturalnej hydrolizie, ale poprzez głębokie nawilżenie, efekty poprawy jakości i gęstości skóry są znacznie dłuższe.